Teslimat Koşulları

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen siparişinizle birlikte adresinizi tam ve açık bir şekilde bildiriniz. İş günlerinde saat 12:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün, 12:00’dan sonra verdiğiniz siparişler en geç bir sonraki iş günü kargoya verilmiş olur. Hafta sonu, resmi tatil günleri ve bayramlarda vereceğiniz siparişler bir sonraki iş günü içerisinde kargoya verilir.

  • Ürünlerimiz MNG Kargo ile, adresiniz MNG Kargonun hizmet vermediği bir bölgede ise PTT Kargo ile gönderilecektir.
  • Lütfen gelen ürünü kargo şirketinden almadan önce özenle kontrol ediniz; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı ürün olursa tutanak tutturarak kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan ürünlerin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

 

İade Koşulları

ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

Alıcı : Denge Sağlıklı Yaşam Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Adres : Halaskargazi Cad. Yılmazlar Pasajı Hüseyin Hilmi Paşa İş Hanı No:153 K:1 Şişli / İSTANBUL
Mng Müşteri Kodu : 589081142

  • Kullanılmış veya ambalajı açılmış olan ürünlerin olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.
  • Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir. (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)
  • İade gönderilecek ürünün kargo iade ücreti ALICI tarafından ödenir.
  • İadenizi mutlaka tüm parçaları (varsa hediyeleri ile birlikte) ve sağlam bir şekilde paketleyerek iade ediniz.
  • Ürün tarafımızca hasarsız ve tam bir şekilde iade alındıktan en geç 2 iş günü içinde iade ücreti ALICININ ödeme yaptığı hesaba/kredi kartına yatırılacaktır.

 

Tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz 05446340993

Sepete ekle